Current Status
Not Enrolled
Price
£247
Get Started
This szkolenie is currently closed

Świat materialny, który widzimy, czujemy, słyszymy, jest energią jednego lub drugiego poziomu wibracji. Wszystkie żywe istoty na Ziemi, do pełnego życia, potrzebują energii i informacji. Jeśli ciało ludzkie przestaje otrzymywać niezbędne spektrum energii z Wszechświata, jest chore, a jego życie szybko zanika.

Wszystkie energie otaczającego świata są manifestacją uniwersalnego przepływu Energii Życiowej Wszechświata, którą Słowianie nazywali tą Energią “ŻYWĄ”. Żywa jest nieskończenie dużym pojedynczym strumieniem siły (energii), który przenika cały Wszechświat, cała materia jest jego zmaterializowaną manifestacją.

Leczenie energią Żywej w ramach starożytnej wiedzy wedyjskiej zostało zachowane w Rosji (Ukraina) od czasów cywilizacji Trypolisu (ponad 7500 tysięcy lat). Słowianie nieustannie używali “Żywej” energii do leczenia i napełniania się siłą duchową i fizyczną.

System uzdrawiania i samorozwoju nosi nazwę „Żywa”. Tak więc „Żywa” to prosty, naturalny i dostępny system leczenia dla wszystkich, który pozwala leczyć ciało i duszę, kształtować i przyciągać niezbędne sytuacje życiowe.

Główną esencją Żywej mocy uzdrawiania jest to, że obejmuje ona naturalne mechanizmy samoleczenia człowieka. Wzmacnia każdy pozytywny wpływ na organizm i blokuje każdy negatywny efekt.

Nasze szkolenie to głęboka praktyczna praca, wyjątkowa energia i praktyki medytacyjne, które pomogą ci uzdrowić siebie, swoją rodzinę i przyjaciół, przyciągnąć (zmaterializować) niezbędne wydarzenia i sytuacje.